  • Model: RF-RWN125-1KG
  • Weight: 1,058.00g
  • Dim: 80.00mm x 80.00mm x 194.00mm
  • SKU: RF-RWN125-1KG
For 15 or more items, click to quote
Round Wire Nail 125mm (1kg)