  • Model: RF-RWN125-100G
  • Weight: 91.80g
  • Dim: 12.00mm x 149.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-RWN125-100G
For 15 or more items, click to quote
Round Wire Nail 125mm (100g)