  • Model: RF-RWN100-5KG
  • Weight: 5,102.00g
  • Dim: 120.00mm x 120.00mm x 190.00mm
  • SKU: RF-RWN100-5KG
For 15 or more items, click to quote
Round Wire Nail 100mm (5kg)