  • Model: RF-RWN100-500G
  • Weight: 557.00g
  • Dim: 80.00mm x 80.00mm x 192.00mm
  • SKU: RF-RWN100-500G
For 15 or more items, click to quote
Round Wire Nail 100mm (500g)