  • Model: RF-RWN100-200G
  • Weight: 214.60g
  • Dim: 15.00mm x 149.00mm x 121.00mm
  • SKU: RF-RWN100-200G
For 15 or more items, click to quote
Round Wire Nail 100mm (200g)