  • Model: RF-RSN75-500G
  • Weight: 521.40g
  • Dim: 80.00mm x 80.00mm x 194.00mm
  • SKU: RF-RSN75-500G
For 15 or more items, click to quote
Ring Shank Nail 75mm (500g)