  • Model: RF-RSN60-500G
  • Weight: 559.80g
  • Dim: 80.00mm x 80.00mm x 190.00mm
  • SKU: RF-RSN60-500G
For 15 or more items, click to quote
Ring Shank Nail 60mm (500g)