  • Model: RF-RNIA5035-15
  • Weight: 47.20g
  • Dim: 15.00mm x 149.00mm x 119.00mm
  • SKU: RF-RNIA5035-15
For 15 or more items, click to quote
Plastic Rimmed Nail-In Anchor 5x35mm (15)