  • Model: RF-RNDH40-10
  • Weight: 66.20g
  • Dim: 17.00mm x 149.00mm x 122.00mm
  • SKU: RF-RNDH40-10
  • UPC: 6005721064359
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 20.90
Ex VAT: R 18.17
For 15 or more items, click to quote
Cup Hook Round 40mm (10)