  • Model: RF-RNDH32-10
  • Weight: 44.40g
  • Dim: 17.00mm x 75.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-RNDH32-10
For 15 or more items, click to quote
Cup Hook Round 32mm (10)