  • Model: RF-RNDH32-100
  • Weight: 42.20g
  • Dim: 13.00mm x 75.00mm x 118.00mm
  • SKU: RF-RNDH32-100
For 15 or more items, click to quote
Cup Hook Round 32mm (100)