  • Model: RF-RNDH25-10
  • Weight: 26.40g
  • Dim: 10.00mm x 75.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-RNDH25-10
  • UPC: 6005721064311
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 17.90
Ex VAT: R 15.57
For 15 or more items, click to quote
Cup Hook Round 25mm (10)