  • Model: RF-RNDH19-10
  • Weight: 18.00g
  • Dim: 8.00mm x 75.00mm x 119.00mm
  • SKU: RF-RNDH19-10
  • UPC: 6005721064298
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 9.90
Ex VAT: R 8.61
For 15 or more items, click to quote
Cup Hook Round 19mm (10)