  • Model: RF-RNDH12-100
  • Weight: 75.80g
  • Dim: 12.00mm x 149.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-RNDH12-100
  • UPC: 6005721064281
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 74.90
Ex VAT: R 65.13
For 15 or more items, click to quote
Cup Hook Round 12mm (100)