  • Model: RF-PVCH50-2
  • Weight: 24.20g
  • Dim: 15.00mm x 75.00mm x 117.00mm
  • SKU: RF-PVCH50-2
  • UPC: 6005721031627
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 23.90
Ex VAT: R 20.78
For 15 or more items, click to quote
Cup Hook Round PVC White 50mm (2)