  • Model: RF-PVCH25-4
  • Weight: 14.40g
  • Dim: 8.00mm x 75.00mm x 118.00mm
  • SKU: RF-PVCH25-4
  • UPC: 6005721031603
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 19.90
Ex VAT: R 17.30
For 15 or more items, click to quote
Cup Hook Round PVC White 25mm (4)