  • Model: RF-PANP63-50G
  • Weight: 59.00g
  • Dim: 6.00mm x 149.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-PANP63-50G
  • UPC: 6005721064205
R 10.90
Ex VAT: R 9.48
For 15 or more items, click to quote
Panel Pins 63mm (50g)