  • Model: RF-PANP63-200G
  • Weight: 208.80g
  • Dim: 40.00mm x 148.00mm x 119.00mm
  • SKU: RF-PANP63-200G
For 15 or more items, click to quote
Panel Pins 63mm (200g)