  • Model: RF-PANP63-100G
  • Weight: 109.20g
  • Dim: 20.00mm x 149.00mm x 123.00mm
  • SKU: RF-PANP63-100G
For 15 or more items, click to quote
Panel Pins 63mm (100g)