  • Model: RF-PANP50-50G
  • Weight: 52.60g
  • Dim: 21.00mm x 75.00mm x 119.00mm
  • SKU: RF-PANP50-50G
  • UPC: 6005721099030
R 8.90
Ex VAT: R 7.74
For 15 or more items, click to quote
Panel Pins 50mm (50g)