  • Model: RF-PANP40-50G
  • Weight: 54.20g
  • Dim: 9.00mm x 75.00mm x 119.00mm
  • SKU: RF-PANP40-50G
  • UPC: 6005721099023
R 10.90
Ex VAT: R 9.48
For 15 or more items, click to quote
Panel Pins 40mm (50g)