  • Model: RF-PANP40-500G
  • Weight: 540.00g
  • Dim: 80.00mm x 80.00mm x 94.00mm
  • SKU: RF-PANP40-500G
For 15 or more items, click to quote
Panel Pins 40mm (500g)