  • Model: RF-PANP40-100G
  • Weight: 104.00g
  • Dim: 25.00mm x 75.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-PANP40-100G
For 15 or more items, click to quote
Panel Pins 40mm (100g)