  • Model: RF-PANP32-500G
  • Weight: 539.80g
  • Dim: 80.00mm x 80.00mm x 94.00mm
  • SKU: RF-PANP32-500G
For 15 or more items, click to quote
Panel Pins 32mm (500g)