  • Model: RF-PANP32-200G
  • Weight: 207.80g
  • Dim: 40.00mm x 149.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-PANP32-200G
For 15 or more items, click to quote
Panel Pins 32mm (200g)