  • Model: RF-PANP32-100G
  • Weight: 103.60g
  • Dim: 16.00mm x 75.00mm x 118.00mm
  • SKU: RF-PANP32-100G
For 15 or more items, click to quote
Panel Pins 32mm (100g)