  • Model: RF-PANP25-200G
  • Weight: 209.00g
  • Dim: 30.00mm x 150.00mm x 119.00mm
  • SKU: RF-PANP25-200G
For 15 or more items, click to quote
Panel Pins 25mm (200g)