  • Model: RF-PANP25-100G
  • Weight: 104.00g
  • Dim: 30.00mm x 75.00mm x 121.00mm
  • SKU: RF-PANP25-100G
For 15 or more items, click to quote
Panel Pins 25mm (100g)