  • Model: RF-PANP20-50G
  • Weight: 54.00g
  • Dim: 9.00mm x 75.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-PANP20-50G
For 15 or more items, click to quote
Panel Pins 20mm (50g)