  • Model: RF-PANP20-500G
  • Weight: 246.00g
  • Dim: 80.00mm x 80.00mm x 95.00mm
  • SKU: RF-PANP20-500G
For 15 or more items, click to quote
Panel Pins 20mm (500g)