  • Model: RF-PANP20-100G
  • Weight: 103.60g
  • Dim: 27.00mm x 75.00mm x 119.00mm
  • SKU: RF-PANP20-100G
For 15 or more items, click to quote
Panel Pins 20mm (100g)