  • Model: RF-PANP16-50G
  • Weight: 55.20g
  • Dim: 8.00mm x 75.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-PANP16-50G
For 15 or more items, click to quote
Panel Pins 16mm (50g)