  • Model: RF-NYL20-25
  • Weight: 1,424.20g
  • Dim: 80.00mm x 80.00mm x 192.00mm
  • SKU: RF-NYL20-25
For 15 or more items, click to quote
Nyloc Nut 20mm (25)