  • Model: RF-NYL16-100
  • Weight: 3,074.20g
  • Dim: 120.00mm x 120.00mm x 190.00mm
  • SKU: RF-NYL16-100
For 15 or more items, click to quote
Nyloc Nut 16mm (100)