  • Model: RF-NYL10-100
  • Weight: 1,043.20g
  • Dim: 80.00mm x 80.00mm x 94.00mm
  • SKU: RF-NYL10-100
For 15 or more items, click to quote
Nyloc Nut 10mm (100)