  • Model: RF-NG20-50
  • Weight: 2,673.80g
  • Dim: 80.00mm x 80.00mm x 190.00mm
  • SKU: RF-NG20-50
For 15 or more items, click to quote
Hex Nuts Zinc Plated 20mm (50)