  • Model: RF-NG16-10
  • Weight: 290.40g
  • Dim: 13.00mm x 149.00mm x 118.00mm
  • SKU: RF-NG16-10
For 15 or more items, click to quote
Hex Nuts Zinc Plated 16mm (10)