  • Model: RF-NG12-50
  • Weight: 777.40g
  • Dim: 80.00mm x 80.00mm x 94.00mm
  • SKU: RF-NG12-50
For 15 or more items, click to quote
Hex Nuts Zinc Plated 12mm (50)