  • Model: RF-NG12-500
  • Weight: 6,000.00g
  • Dim: 120.00mm x 120.00mm x 190.00mm
  • SKU: RF-NG12-500
  • UPC: 6005721063215
R 890.90
Ex VAT: R 774.70
For 10 or more items, click to quote
Hex Nuts Zinc Plated 12mm (500)