  • Model: RF-NG12-100
  • Weight: 1,514.20g
  • Dim: 80.00mm x 80.00mm x 194.00mm
  • SKU: RF-NG12-100
For 15 or more items, click to quote
Hex Nuts Zinc Plated 12mm (100)