  • Model: RF-NG10-500
  • Weight: 5,048.40g
  • Dim: 120.00mm x 120.00mm x 190.00mm
  • SKU: RF-NG10-500
  • UPC: 6005721063185
R 652.90
Ex VAT: R 567.74
For 10 or more items, click to quote
Hex Nuts Zinc Plated 10mm (500)