  • Model: RF-NG10-25
  • Weight: 253.80g
  • Dim: 38.00mm x 149.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-NG10-25
For 15 or more items, click to quote
Hex Nuts Zinc Plated 10mm (25)