  • Model: RF-NG10-10
  • Weight: 102.40g
  • Dim: 19.00mm x 75.00mm x 118.00mm
  • SKU: RF-NG10-10
For 15 or more items, click to quote
Hex Nuts Zinc Plated 10mm (10)