  • Model: RF-NG10-100
  • Weight: 1,034.80g
  • Dim: 80.00mm x 80.00mm x 94.00mm
  • SKU: RF-NG10-100
For 15 or more items, click to quote
Hex Nuts Zinc Plated 10mm (100)