  • Model: RF-NG06-10
  • Weight: 23.60g
  • Dim: 10.00mm x 75.00mm x 119.00mm
  • SKU: RF-NG06-10
  • UPC: 6005721119387
R 6.90
Ex VAT: R 6.00
For 15 or more items, click to quote
Hex Nuts Zinc Plated 6mm (10)