  • Model: RF-MSS60100-5
  • Weight: 103.60g
  • Dim: 10.00mm x 148.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-MSS60100-5
For 15 or more items, click to quote
Mild Steel Set Screw Zinc Plated 6x100mm (5)