  • Model: RF-MASN40-10
  • Weight: 24.60g
  • Dim: 4.00mm x 75.00mm x 119.00mm
  • SKU: RF-MASN40-10
  • UPC: 6005721118854
R 6.90
Ex VAT: R 6.00
For 15 or more items, click to quote
Masonary Nail 40mm (10)