  • Model: RF-MASN32-10
  • Weight: 20.80g
  • Dim: 5.00mm x 75.00mm x 123.00mm
  • SKU: RF-MASN32-10
  • UPC: 6005721118847
R 5.90
Ex VAT: R 5.13
For 15 or more items, click to quote
Masonary Nail 32mm (10)