  • Model: RF-HTNAIL50-1KG
  • Weight: 1,059.00g
  • Dim: 80.00mm x 80.00mm x 190.00mm
  • SKU: RF-HTNAIL50-1KG
For 15 or more items, click to quote
Harvey Tile Nail 50mm (1kg)