  • Model: RF-FLW20-25
  • Weight: 274.00g
  • Dim: 22.00mm x 149.00mm x 118.00mm
  • SKU: RF-FLW20-25
For 15 or more items, click to quote
Flat Washer Zinc Plated 20mm (25)